Ünlülerin Tercih Ettiği Saç Renkleri

Posted by 7 Temmuz, 2011 As Kısa Saç Modelleri (0) Comment





2012 Altın küre ödülleri 15 ocak pazar günü gerçekleşti. Herkesin beklediği gibi ünlüler çok şıktı. Tabi biz ünlülerin saçları ile ilgilendik. Saç modelleri ve saç renkleri ni izlemeye aldık. Onlar hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Saç tasarımcıları ünlülere en moda renkleri ve modelleri uyguluyor. Bu sebepten ünlülerin saçları bizim  için önem arz ediyor. Bakır tonları, sarı tonları, ışıklı kumral tonları, kahve tonlarda ombre uygulamaları ilk bakışta gözümüze çarpıyor. Modern ve romantik saç modelleri ile göz kamaştıran ünlülerimiz her ince ayrıntıyı düşünmüş. Bir çok ünlüde şık bukleler göze çarpıyor. Saç uçlarına indikçe bukleler daha kıvırma  işlemi uygulanmış.

Ariel Winter Saç Rengi Emma Stone Saç Rengi
Ariel Winter                                    Emma  Stone

Ariel Winter ve Emma Stone hemen hemen bir birine yakın saç renkleri tercih etmişler. Ariel Winter’in saç rengi kahve tonları içinde bakır ışıltıların olduğu kahvenin güneş ve ışıkta içerisindeki bakır tonlarının parladığı canlı bir renk tercih edilmiş. Emma Stone ise açık kumral tonu tercih etmesine rağmen kumral tonlarında ışıltılı dore saç boyası tercih edilmiş. Açık tenli olmaları ortak yönleri göz renklerinin farklı olmasından dolayı bir tanesi kumral tonu açarak gözleri ile uyum sağlamasını sağlamış. Bir tanesi göz rengine uyumlu bir renk tonu tercih etmiştir. Bu tarz saç renkleri ile her türlü model uygulanabileceği gibi saçınızın uzunluğuda önem arz etmemektir.

Kate Winslet Sarı Tonları  Sophia Vergara Bal Tonları
Kate Winslet                                    Sophia Vergara

Kate Winslet ve Sophia Vergara saçlarında açık tonları tercih etmiş. Ten ve göz rengine uyumlu sarı ve bal tonlarını kapsayan saç renkleri ile göz kamaştırmışlardır. Bal tonları 2012 yılının trendi olacak. Bal tonlarını kumral ile kahve tonları ile kullanarak saçlarınıza ya ombre stilleri veya gölge modelleri uygulatırsanız saçlarınız çok güzel olacak ve göz kamaştıracaksınız. Soptia Vergara nın saçlarını incelediğiniz de ombre uygulandığını göreceksiniz. Ombre saçların üst kısmından alt kısmına göre daha açık tonlarda boya uygulanmasıdır.

Jessica Alba Saç Rengi  Jenna Dewan saç rengi
Jessica Alba                                      Jenna Dewan

Jenna Dewan’ın ultra glam saç modelleri saç dokusuna mükemmel uymuş saç renginin bronz ten ile bütünleştiği saç uçlarının bukleler halinde omuzdan aşağa düşmesi saçlara hava ve hacim katmış davet ve özel günler için sizlere süper bir alternatif olacak bir model olduğunu bilmenizi isteriz. Jessica Alba ise saçlarını arkada toplayarak ten rengine uygun olan kahve tonları nın aralarında ışıltılar uygulayarak saçlara hacim katmış. 2012 saç renkleri trendleri için iyi bir örnek teşkil etmiştir.




Henüz yorum yapılmamış.


Yorum yapın

(gerekli)

(gerekli)