Tarçın Saç Renkleri

Posted by 13 Nisan, 2012 As Kızıl-Siyah Tonları (0) Comment

Tarçın Saç Renkleri, 2011 yılının kış renkleri olarak adlandırılırlar. Sonbahar ve Kış sezonunda en çok kullanılan saç rengi olarak bilinmektedir. Kızıl saç renkleri nin değişik bir tonudur. Hürrem kızılı diye adlandırılan renge yakındır. Loreal ve Palette nin tarçın bakır tonları mevcuttur. Kış günlerinde yağmur ve rüzgarla saçlara bulaşan tozu kaldırabilecek bir renk tonuna sahip olduğu için kış renkleri olarak adlandırılır. Islandığında renk tonunda değişiklik olmaz. Yıkandıkça açma olabilir fakat renk koruyucu şampuanları tercih etmeniz ile bunu en aza indirirsiniz. Kullandıkça güzelleşen bir renktir. Yani açmasından korkmayınız.

Eğer evde kendiniz saçlarınıza tarçın renklerinde saç boyası uygulamayı düşünüyorsanuz. Çift kutu olarak satılmaktadır ve ilk kutudan bir kaç gün sonra ikinci kutu uygulanmaktadır. Saçlarınızı ayrıca açmanıza gerek olmamaktadır. Saçlarınızın rengi kızıl ve tonları ise, sarı ve açık kahve tonlarında ise kutusunun üzerindeki renge ulaşmanız hiçte zor değildir. Fakat koyu renkli saçlara sahipken birebir tarçın saç renkleri ne ulaşmanız pekte kolay olmamaktadır.

Tarçın Saç Renkleri  Tarçın Saçlar
Tarçın Saç Renkleri ile Hangi Ten Rengi Uygundur?

Tartışmasız olarak beyaz ve pembe tene sahip olan bayanlarımız için uygun bir saç boyasıdır. Koyu tenliler için önerilmemektedir. Bronz tenliler içinde uygun olabilir fakat örneklerde de gördüğünüz gibi ideal ten rengi açık tenlilerdir. Eğer makyaj yapıyorsanız ve makyaj stiliniz pembe tonlarında ise güzel bir bütünleşme sağlanabilmektedir.  Güzel bir pembe veya kırmızı allık ile pembe veya dudağınızda kırmızı bir ruj gözlerinizde koyu bir makyaj bu saç renkleri için uygundur.

2011 Tarçın Saç Renkleri  Tarçın Saç Modelleri

Daha fazla kızıl tonu çeşitleri için kategoriler altından kızıl tonları linkini tıklayarak araştırma yapabilirsiniz. Bu sezonun moda saç renginin kızıl olduğunu unutmayın ve bunun türevlerini kendi ten renginize göre olanını araştırarak zevkinize göre birsey mutlaka bulun.
Henüz yorum yapılmamış.


Yorum yapın

(gerekli)

(gerekli)