Röfle ve Gölge Renkleri

Posted by 27 Eylül, 2011 As Röfle – Gölge – Balyaj (0) Comment

Röfle ve Gölge Modelleri  her bayanın sevdiği ve kullandığı saç renkleri arasındadır. Gölgeler ve röfleler şıklığın göstergelerindendir. Röfle seçenekleri oldukça zengindir. En yaygın kullanılanı sarı ve kahve tonları üzerine olanlardır. Gölgelerde bazı ipuçları bulunmaktadır. Bu yüzden evde kendiniz uygularken zorlanabilirsiniz. Bu yüzden bizim tavsiyemiz bir uzman kuaför tarafından uygulanması yönündedir. Saçlarınızı katlı yaparsanız daha güzel bir sonuç elde edebilirsiniz. Çünkü saçların gölge uygulamasından sonra uçlarını biraz daha açık tutarsanız mükemmel bir sonuç ile karşılaşacaksınız.

röfle Renkleri röfle Modelleri

Bir çok röfle ve gölge renkleri bulunmaktadır. Karamel ve platin gölgelerin favori olduğu bir dönemde altın sarısı ışıklar 2011 yılında damgasını vurmuştur. Röfle ve gölgelerde püf noktaları aynı renk tonlarını kullanmanızdır. Örnek vermek gerekirse kahve saçlar için sarı tonlarda gölgeler uygundur. Eğer sarı bir saça gölge atacaksanız bir kaç ton koyusunu veya açık olmasına dikkat etmelisiniz. Renkdaş olmadan hoş duranda renkler tabiki bulunmaktadır. Bunlarda kızıl ile siyahın bir birini tamamlaması gibi. Siyah saçlarda kızıl röfleler her zaman dikkat çekmiştir. Aynı şekilde kızıl saçlarada siyah röfle modelleri uygulanmalıdır.

röfle renkleri modelleri gölge modelleri

Platin saç renkleri üzerine siyah röfleler uygulanabilmektedir. Bu da cazip bir hal almaktadır. Eğer saçlarınız uzun ise gölge, röfle gibi uygulama  yapmanız çok doğru bir karardır. Çoğu bayan düz saçtan pek hoşnut olmaz. Bir renk bir değişiklik olsun ister. Fakat saçlarınız kısa ise komple bir röfle yerine sadece uçlarını açmanız daha güzel görünmesini sağlamaktadır. Böylece daha zarif ve kadınsı bir görünüm elde edersiniz. Bir de cila ile renk kırma ve açma yöntemleri bulunmaktadır. Bunu da uzman kuaförler uygulamaktadır. Saç Renginiz açık ise güzel bir sonuç elde ederek gölgeli saçlara böyle de kavuşabilirsiniz. Cilanın olumsuz yönü ise yıkandıkça çıkmaktadır. Böylece renk açar. Loreal ve Koleston saç boyaları röfle renkleri vardır fakat evde uygulamak için çok dikkatli olmalısınız.
gölge renkleri
Henüz yorum yapılmamış.


Yorum yapın

(gerekli)

(gerekli)