Küllü Sarı Tonları Saç Renkleri

Posted by 27 Kasım, 2012 As Sarı Saç Renkleri (0) Comment

Küllü sarı ve küllü açık kumral saç renkleri bu aralar çok moda olmuş. Sokakta gezerken kesin bir küllü sarı rengi görebiliyorum. Bayanlarımız koleston ve Lorealin küllü serisini sevmişe benziyor. Küllü tonlar havalı hacimli ve ilgi çeken bir renk tonu olarak görüyoruz. Uzmanlar küllü tonların gençleri daha olgun gösterdiği konusunda bir yorum yapıyorlar ne kadar doğru tartışılır. Fakat küllü renklerin her geçen gün daha çok kullanıldığı gözle görülüyor.

Bir çok ünlü saç renkleri olarak küllü sarı ve kumralı tercih ediyor. Cilt renginizin soluk ve mat olması bu renk tonunu kullanmanıza engel olmuyor. Cilt konusunda rahat olduğunuz gibi sade makyaj ile de renkli makyaj ile de bütünleşebilen bir saç rengi olarak görülüyor.Ayrıca Renkli gözlere de sahip iseniz bu boya tam size göre.

Küllü Sarı Saç Renkleri küllü sarı saçlar

Koyu Saç Renkleri ile Küllü Sarı tonlarını Nasıl Yakalarız?

Eğer saçlarınız koyu renklerde ise ve tam olarak bu renk tonunu yakalamak istiyorsanız saçlarınızı bir kaç kez küllü sarı tonlarına boyamalısınız. Aksi takdirde saçınıza boya uygulaması yapmadan önce saçlarınıza açma işlemi yapmalısınız. Saçlarınızı evde kendiniz boyadıysanız tam olarak rengi yakalayamadıysanız korkmayın. Saçlarınız yıkandıkça renk oturacaktır. Eğer kızıl bir saça sahipseniz küllü sarı saç rengini direk saçlarınıza vurursanız iyi bir randıman alamazsınız. Bu yüzden bir uzmana danışmalı veya sabırlı olmalısınız. Koyu tonlarda saçlara sahip iseniz 7,1 küllü açık kumrala saçlarınızı bir kaç kez boyamanız gerekmektedir.  Sarının bu renk tonu için röfle ve gölge modelleri uygun değildir. Işık tavsiye edilmez. Zaten güzel bir saç modelleri ile saçlarınızda ışık varmış gibi durabilmektedir. Uzun saçlar için güzel bir görünüm elde edebileceğiniz gibi orta boy saçlar içinde uygundur. Kısa saç modellerinde kendini pek gösteremesede kimse kötü oldu demeyeceğine garanti verebiliriz.
2011 küllü sarı shakira küllü sarı saç renkleri
Henüz yorum yapılmamış.


Yorum yapın

(gerekli)

(gerekli)