Koyu Kahve Tonlarında Saç Renkleri

Posted by 27 Kasım, 2012 As Kahve-Kumral Tonları (0) Comment

Koyu kahve saç rengi tonlarında favori Loreal Saç Renkleri kataloğundan seçmeler sunuyoruz. Bu yıla damgasını vuran kahve renkleri kendi içinde bir çok tona ayrılmaktadır.  Bunlardan kahve kızılı ve kahve  köpüğü en ön plana çıkan olarak göze çarpmaktadır. Yaz günleri kısa saçlarda boy gösterirken son bahara girerken uzun saç modelleri içinde kahve tonları kendini gösterecektir. Loreal dışında koleston ve wella gibi saç boyası firmalarıda bu ton üzerinde değişiklikler yaparak rekabet halindedir. Kahve tonlara bu bahara damgasını vurmuştu. Tvler de dizilerde, filmlerde, show programlarında çok sık karşılaşmaktayız. Uzun saç modelleri üzerinde şık bir görüntü elde edeceğimiz orta saç boylarınada uygun bir renk tonu olduğunu biliyoruz.

Kahve Saç Saç Renkleri Kahve köpüğü Saç Renkleri
Örneklerde gördüğünüz 1. resimde kahve kızılını görmektesiniz. Uzun saçlara vermiş olduğu hacim ve hava büyüleyici görülmektedir. 3. Resimde çikolata kahve tonu örneğini görmektesiniz. Bronz ten ve koyu tenliler için tam bir çikolata çeşmesini andırarak büyüleyici bir görüntü elde edebilirsiniz. 
bu yıl en çok kahve kızılı kullanıldığından örnekler hep bunlar üzerine olmuştur. Daha fazla örnek ilerleyen günlerde sunacağız.  
Koyu Kahve Saç Renkleri Kumral Saç Renkleri Kahve Saç Modelleri 6. Resimde bal köpüğü örnekleri açık tenliler, buğday tenliler için uygun olarak görülmektedir. Açık kahve ve kumral saç renkleri de bu yıl oldukça rağbet görmüştür. Son örnekte yine bir dalgalı modeller üzerine kahve kızılını görmektesiniz. Katlı saç modellerine sahip iseniz kahve tonlarını saç uçlarınıza daha açık tonlarda boya uygulayın. Bu işlem saçlarınızın belirginleşmesine yaramaktadır. Koyu kahveye boyamak istiyorsanız bir kuaföre gitmelisiniz. Koyu renkleri evde uygulamanız başarısız sonuçlara ulaşmanızı sağlayabilir.

Kahve Tonlarında Saç Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Eğer sağlıksız bir saça sahip iseniz koyu renkler size göredir. Çünkü koyu renk tonları kırıkları saklar, hacimsiz ve mat saçlar belli olmaz. Fakat açık tonlarda bunlar daha belirginleşir. Ayrıca şampuanınız boyalı saçlar için uygun olmalıdır. Duştan sonra saç kremide kullanmanızı tavsiye ederiz. Eğer saçlarınızın parlak olmasını isterseniz saçlarınızı yıkadıktan sonra durulama suyuna bir kaç damla sirke damlatınız. Kısa sürede parlak bir saça kavuşursunuz.

Kahve tonlarda Saçlara Sahip olanlar İçin Makyaj Seçenekleri

Eğer kahve tonlarına sahip iseniz kullanacağınız makyaj tonuda koyu renklerde olmalıdır. Koyu renklerde bir rimel kullanarak göz makyajınızı göz rengine göre seçin. Cilt renginiz eğer soluk bir tondaysa bronzlaştırıcı kremler kullanmayı deneyin.  Saç Renginizi makyaj tonları ile bütünleştirin. Böylelikle saçlarınız teniniz ile denge kurabilir.

Kahve Saç Rengi ve modeli
Henüz yorum yapılmamış.


Yorum yapın

(gerekli)

(gerekli)