Kızıl Saç Renkleri

Posted by 27 Kasım, 2012 As Kızıl-Siyah Tonları (0) Comment

Kızıl saç renkleri tonları arasında en çok tercih edilen saç boyaları aşağıda örnekte görmektesiniz. Saçlarınızı boyatmadan önce mutlaka kızıl tonlarının renk paletini alarak inceleyiniz. Çünkü bu renk tonunda bir çok farklı saç boyaları bulunmaktadır. Saçlarınızı cilt renginizle eşleştirmeyi başarırsanız mükemmel bir sonuç alabilirsiniz. Örnekleri incelerken sizin cilt renginize yakın örneklerde istediğiniz kızıl saç renkleri ni bulunuz. Yeni saç rengi tonunuzu benimsemeye çalışırken ışıltılı renkleride denemelisiniz. Çünkü kızıl tonlarda ışık büyüleyici olmaktadır.

Kızıl Saç Renkleri Kızıl Tonları

Eğer seçtiğiniz saç renkleri tonu parlak bir kızıl ise ipeksi ve gür saçlara sahip olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde saçınızdaki renk tonu iğreti olarak görülmektedir. Piyasadaki en iyi saç renkleri fikirleri arasında bulunmakta olan kızıl saçlar hem yaz günlerinde hemde kış günlerinde kullanılabilmektedir. Ateş kızılı renkler gece kıyafetleri ile gösterişli görülmekte ve davetlere çok uygun olmaktadır. Kızıl kahve ve bakır tonları da bu yılın en moda renkleri arasında yerini almıştır.

2011 kızıl saç rengi kızıl saç modelleri

Hangi Saç modelleri Uygundur?

Kızıl tonları için uygun olan saç modelleri bir kaç tane ile sınırlı değildir. Uzun saçlar için perçem modeller, klasik yandan ayırma, resimde görüldüğü gibi kabarık modeller ve yapışık modeller uygundur. Kısa saçlar için ise küt kesimler, bob kesim, önlerin uzun arkaların kısa olduğu modeller uygun olarak değerlendirilmektedir.

Bakır Kızılı

Bakır kızılı saç renkleri bu yılın moda olan tonlarıdır. En çok kullanılan kızıl tonu olup saç boyası firmalar arasında rekabetin en çok olduğu renklerdir. Bakır kızılı örneklerini kategorilerin altından bulabileceksiniz. Üstte sağdaki saç rengi tonu bakıra en yakın olandır. Saç bakımı konusunda saç köklerinizin bakımı çok önemlidir. Bu yüzden saç bakım kremi kullanarak boyalı saçlara uygun kremleri ve şampuanları tercih etmelisiniz. Saçlarınızı aşırı sıcak ile temas ettirmeyiniz.
Henüz yorum yapılmamış.


Yorum yapın

(gerekli)

(gerekli)