Kış Saç Renkleri

Posted by 27 Kasım, 2012 As Saç Renkleri (0) Comment

Yeni sezon için Kış mevsiminde kullanılacak aşağıdaki yeni saç renkleri ne bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Sayısız saç renkleri arasından aşağıdakileri seçerek denemenizi önermekteyiz. Yeni trend saç rengi ile şık bir saç kesimini bütünleştirmeyi deneyin! Geniş bir paletten tercih edilen bu farklı tonlarda soğuk havaları ısıtacak renk tonlarına sahipler. 2011 kış sezonu için uzmanlar saç rengi tonlarından farklı tonlar yaratmak için uğraştılar. Saç boyası markaları da bunlarla yarıştı. Örneklerde gördüğünüz renklerin aynısını saçınızda görmek istiyorsanız saç rengi koordinasyonu ile cilt tonu rengine dikkat ederek bir uzman tarafından uygulanması gerekmektedir. Sizlerin evde yapacağınız saç boyası ile bu tonları yakalamanız mümkün olmayabilmektedir.

Kış Saç Renkleri  Patlıcan moru saç rengi

Yukarıdaki gölgeli kahve tonları ile karışık açık kumral tonları bütünleşerek aralara karamel gölgeler atılmıştır. Kış günleri için güzel bir saç rengi olduğu uzmanlar ısrarla söylüyor. Bu tarz saç boyası stillerine uygun olarak kısa saç kesimleri tercih edilmiş. Kısa saç kesimi küt veya önlerin arkalara oranla daha uzun stiller tercih edilebilir. Hatta Victoria Beckham da bu stillerde saç modelleri  görebilirsiniz. Patlıcan moru saç renkleri ise bu yılın modası olmuş. Orta boylarda kesilerek şık saç modelleri ile tercih edilebilen kısa saçlara ve uzun saçlarada uygun olan bir renk tonu olarak göze çarpmaktadır. Kış günlerinde ideal bir tondur. Yağmur ve rüzgarın etkisi görünsede çok fazla belli etmemektedir. Yün berelerden elektriklenen saçlar çirkinleşsede belli olmamaktadır. Pembe ve beyaz cilt tonları için uygun bir saç rengi olarak göze çarpmaktadır. Bu tarz saç renkleri ile kırmızı veya pembe tonlarda makyaj yapılması uygundur.

Gölge Saç Renkleri  Sarı Gölgeli saç rengi

Yukarıda ki sağda örnek gösterilen saç renkleri en popüler kış renklerinin kombinizasyonudur. Patlıcan moru, kızıl tonları, kahve tonları ve karamel tonlarını barındıran çok çarpıcı ve çok etkileyici bir gölge modelleri olarak sizlere örnekler veriyoruz. Özellikle genç kızlarımızın ilgileneceği bir renk olduğunu düşünmekteyiz. Üstelik bu tonlarda saçlar her tip cilt tonuna uygundur çünkü içerisinde bir çok ton barındırmaktadır. Diğer örnekteki sarı saç renkleri ise her yıl olduğu gibi bu yılda moda olmuştur. Kış renkleri arasında en açık ton olarak göze çarpar ve bu tonlarda saçlarda hafif gölgeler bulunmaktadır. Bir birine zıt iki sarı tonların kombinasyonu olarak uygulanmaktadır. Esmer ve buğday tenliler için uygun olduğu gibi açık tenliler içinde kullanılabilmektedir. Donuk ve koyu makyaj kullanılabilmektedir veya cilt renginiz doğrultusunda bir makyaj uygulanır. Kışın saçlarınıza yün bere kullanmamaya dikkat etmeniz gerektiğini unutmayınız veya kullanımınızı en aza indiriniz.
Henüz yorum yapılmamış.


Yorum yapın

(gerekli)

(gerekli)