Karamel Saç Renkleri

Posted by 27 Kasım, 2012 As Saç Renkleri,Sarı Saç Renkleri (2) Comment

Karamel saç renkleri en çok kullanılan sarı tonlarındandır. Bal rengine yakındır ve 2011 yılı için favori bir ton olarak göze çarpmaktadır. Saç Renkleri paletlerinde bir çok çeşiti bulunmaktadır. Ünlülerin sık kullandığı sarı tonları arasında yer almaktadır. Tüm cilt tipleri için uygun olabilir. Mevsimsel sıcak bir saç rengi tonudur. Parlak tonları çok ilgi çekmektedir. Bu tip saç renklerinde saç bakımı daha kolaydır ve düşüktür bu yüzden tercih sebebi olması doğaldır. Jennifer Aniston ve Blake Lively nin saç renklerini aşağıda örnekte göreceksiniz. Cilt rengi ile nasıl bütünleştirmişler ve ne kadar uyumlu oldukları ortada.

Karamel Saç Renkleri tonu Karamel Saç Renkleri  

Nasıl Bir Cilt Tonuna Sahip Olmanız Gerekli?

Bu sezon büyük parlak sağlıklı karamel ve bal renginde saçlar trend olmuş ve çok moda olarak görülmektedir. Doğal bir görünüm elde etmek için cilt ile uyumu çok önemlidir. Eğer Cilt renginiz pembe ve bronz ise karamel renkleri ideal saç rengi tonudur. Fakat cilt renginiz esmer ise yüz çevrenize güzel bir makyaj yapmak zorunda kalabilirsiniz. Pembe, beyaz ve bronz ten rengine uygun olduğundan sizde pembe makyaj tonu ile saçlarınızla cildinizi bütünleştirebilirsiniz. Soğuk cilt renkleri için pek uygun bir saç boyası değildir. Sizde saçlarınızı karamel yapacaksanız iyi düşünmelisiniz.

2011 karamel Saç rengi karamel saç modelleri

Karamel Saç renkleri’nde Işık ve gölgeler

Aşağıdaki örnekte göreceğiniz üzere ışıklar çok şık ve modern olarak görülmektedir. Karamel saçlara altın sarısı ışıklar mükemmel uyum sağlamaktadır. Bal rengi içinde son derece uygundur. Eğer Gölge renkleri tercih etmek istiyorsanız biraz daha dikkatli olmalısınız. Üstte Blake Livelyde gördüğünü üzere sessiz gölgeler uygundur. En sağlıklı gölge karamel rengine yakın olan tonlardan atılan gölgelerdir. Parlak, çok açık veya çok koyu olanlar tercih edilmemelidir. Cilt renginizide göz önünde bulundurarak tereyağ rengi, altın sarısı, bej rengi gölgeler veya ışıklar mükemmeldir. Saçlarınızı sağlıklı ve güzel olarak tutmak için bazı bakım  ürünleri kullanmanız gerekmektedir. Bunun detaylı anlatımı diğer yazılarımızda da mevcuttur.

karamel
Trackbacks & Pingbacks
  • Pingback by Evre on 27 Kasım 2012 @ 23:50
  • Pingback by Özlem on 30 Kasım 2012 @ 00:15

Comments
Yorum yapın

(gerekli)

(gerekli)