Hürrem Sultanın Saç Rengi Nedir?

Posted by 27 Kasım, 2012 As Saç Renkleri (0) Comment

Son günlerin tartışılan saç rengi Hürrem sultanın Saç Rengi Nedir? tarçın bakırı olarak adlandırılan bir renk tonuna çok benziyor. Fakat bazı uzmanlar irlanda kızılı konusunda ısrarcı olarak davranıyorlar. Aslında tarçın bakırının tam olarak akmış haline çok benziyor. Kumral bir saç rengi üzerine tarçın bakırı vurduğunuzda bu renk tonunu tam olarak yakalayabilirsiniz.  Kuaförünüze danıştığınızda size yardımcı olacaktır. Bu renk tonunu saçınıza uygulayacaksanız beyaz tenli ve renkli gözlü olmanız gerekmektedir. Çünkü ancak o zaman teniniz ve göz renginiz ile bütünleşebilir. Saçlarınıza bu rengi uyguladığınızda saçlarınızın bakıma da ihtiyacı olacaktır. Çünkü çok fazla akan bir renk tonu olduğu uzmanlar tarafından söylenmektedir.

Hürrem Saç Rengi Hürrem kızılı - irlanda kızılı

Kimlere Yakışır

Aslında göreceli bir kavram olmasına rağmen uzmanların önerisi olan Hürrem Sultanın saç rengi olan tarçın bakırı açık bir cilt rengine sahip olmanız gerekmektedir. Ela, Yeşil ve mavi göz renkleri ise de tarçın bakırını tamamlar.  Fakat siz kendinize yakıştırıyorsanız pembe ve buğday cilt rengine sahip bayanlarımızda kullanabilir. Sade makyaj ile uygulayarakta yüzünüzün görünmesini sağlayabilirsiniz. Çok makyaj bu renk tonu için uygun değildir.

Biraz da bilgi..

Muhteşem Yüz Yıl dizisi ile tanınan Hürrem Sultan rolü ile gündeme gelen Meryem Uzerli Türk asıllı Alman vatandaşı genç bir kızımızdır. ilk olarak saç rengi ile gündeme oturmuştu. Bugünlerde ise hemen hemen her dükkanda hürrem takıları, yüzüğü ve mücevherleri gibi Hürrem sultanın takıları da gündeme geldi. Bir çok bayanın beğenisini kazanan takıları kullanılmaya başladı bile. Yeni sezonu merakla beklenen dizide bakalım Meryem Uzerli nin nesi meşhur olacak.
Henüz yorum yapılmamış.


Yorum yapın

(gerekli)

(gerekli)