Fındık Kabuğu Saç Renkleri

Posted by 27 Kasım, 2012 As Kahve-Kumral Tonları,Saç Renkleri (0) Comment

Fındık kabuğu Saç Renkleri, ışıltılı kahve tonları arasında yer almaktadır. 2011 yılında oldukça fazlalaşan kullanım oranı ve bayanların beğenisi üzerine sizlere bununla ilgili bilgiler vermek istiyoruz. Fındık kabuğu tonları mevsimsel bir ton değildir. Yaz kış kullanım alanı vardır ve bakımı zor olmayan bir saç rengidir. Saç boyaları içerisinde tercihi bir hayli fazla olduğundan saç boyaları firmaları bir çok saç rengi tonunu piyasaya sürmüştür. Kumral üzerine yapıldığında daha koyu olan sarı saç üzerine yapıldığında daha açık bir ton olan fındık kabuğu saç renkleri değişken bir yapıya sahiptir.

   fındık kabuğu saç renkleri

Yukarıda örnekte görmüş olduğunuz renk tonları aynıdır. Fakat çağla şikelin önceki saç rengi daha koyu olsa gerek daha farklı bir ton ortaya çıkmıştır. Diğer örnekteki resim de ise önceki saç muhtemelen sarı saç renkleri ne sahiptir. Voila boya kutusunun üstünde bu açıklamaları yapmıştır fakat siz bir uzmana saçlarınızı boyatacaksanız bilgi sahibi olabilirsiniz. Renk tonu olarak çok hoş bir görünüme sahiptir. İlle de fındık kabuğunun gerçek rengini istiyorum diyorsanız saçlarınızı önce açın sonra fındık kabuğu renklerine boyatın işte o zaman gerçek renge kavuşacaksınız.

 

Cilt Rengi olarak uygun tonlar

Fındık kabuğu saç renklerinde cilt tonu önemlidir. Açık renklerde ten rengine sahip iseniz donuk bir görüntü elde edersiniz. Bronz ve esmer ten renginiz varsa daha sıcak bir görüntü alabilirsiniz. Açık tenli iseniz saçlarınızı açmadan fındık kabuğu renklerine boya yapmayınız. Ten renginiz koyu ise saç renginizde Koyu ise saçlarınız fındık kabuğuna uygundur üstteki sağ tarafta olan saç resimleri renginde bir saç rengi tonuna sahip olacaksınız. fındık kabuğu saç rengi

Röfle ve gölgeler içinde uygun bir saç rengi olmamakla beraber saç renginizi açmadan kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Fındık kabuğu renk tonunu kullanacaksanız sade olarak kullanmayı tercih etmelisiniz. Aksi taksirde ışık, gölge, balyaj ve röfleler saçlarınızı kötü bir görünüme sürükler ve bir an evvel kurtulmak isteyebilirsiniz.
Henüz yorum yapılmamış.


Yorum yapın

(gerekli)

(gerekli)