Çikolata Kahve Saç Renkleri

Posted by 27 Kasım, 2012 As Kahve-Kumral Tonları,Saç Renkleri (1) Comment

Çikolata kahve saç renkleri için kış renkleri denilebilir. Çikolata tonları 2 yıldır oldukça moda olarak görülüyor. Uzmanların görüşleri bu yılda sonbahardan sonra çikolata tonları boy gösterecek. Çikolata kahve tonlarını evde yakalamanız neredeyse imkansız bu yüzden kesinlikle kuaföre gitmelisiniz. Her kuaför tam olarakta bu rengi tutturamayabilir. Uzman ve Colorscopie eğitimi alan ve uygulayan kuaförleri tercih etmelisiniz. Çikolata tonları sıcak çikolata, kızıl çikolata ve bakır çikolata saç renkleri diye kendi içerisinde tonlara ayrılmaktadır. Size önerimiz Koleston wella saç boyası önermekteyiz aralarında kızıl tonları olan 7,77 kahve çikolata rengi ise 7,75 numaralı saç boyalarıdır. Renk eğitimi alan kuaförlerin bu konuda bilgisi vardır. Loreal serisinin Casting Creme Gloss 535 Chocolate kahve çikolata tonudur. Aynı zaman da Palette nin 3-65 ve Garnierin 635 almond chocolate saç boyası aşağıda soldaki saç rengi tonudur aynısıdır.

Cikolata kahve saç renkleriçikolata saç rengi

Hangi Ten Rengine sahip olanlar Kullanabilir?

Açık renk tene sahip olanlar için daha uygundur. Fakat bronz, buğday ve esmer tenlilerede yakışabilmektedir. Bu her ten rengine uygun olduğu anlamına gelmektedir. Gözlerde ise ela ve kahve favoridir. Eğer mavi veya yeşil gözlere sahip iseniz çikolata kahvenin en koyu tonlarını tercih etmelisiniz. çünkü renkli gözde açık çikolata uygulandığında renk donuklaşmaktadır. Açık tene sahipseniz ve ela gözlü iseniz bu çikolata kahve tonları iyi bir kontras oluşturmaktadır. Eğer saçlarınızı sarı veya başka açık bir renk tonunundan çikolata saç rengine boyatmak istiyorsanız röfle modelleri ni tercih etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü açık renkten birden koyu tonlara geçmek sizi memnun etmeye bilir. Zorlanabilirsiniz. En azından çikolata kahve üzerine açık kumral veya sarı röfleler uygun olur.

cikolata rofle saç rengi çikolata röfle modelleri

Çikolata Kahve Tonlarının Saç Bakımı Nasıl Olmalıdır?

– Renk koruyucu şampaunları tercih etmelisiniz.
– Saç bakım kremi kullanmalısınız.
– Eğer saçlarınızda saç boyası öncesi silme işlemi uyguladıysanız Nano Keratin System Gold Hair Treatmen kullanmalısınız.
– Kuru-yıpranmış sağlıksız bir saçlarınız var ise önce bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Kuru saçlar için protein tedavisi yapmanız gerekmektedir. yumurta ile zeytinyağını bir kapta karıştırarak bir karışım elde edin ve bunu saçlarınıza uygulayın daha sonra saçlarınızı durulayın bunu 5 gün üst üste uyguladığınızda saçlarınızdaki değişimi hissedeceksiniz. Saçlar aşırı güneşte kalırsa veya yaz günlerinde plajlarda koruyucu kullanmazsanız güneş ışıkları saçlarınızı kurutur.
– Saçlarınızı yüksek ısıda bir saç kurutma makinası ile kurutursanız yine saçlarınız kurumaktadır.

Kuru saçlara saç boyası uygulamaktan kaçının önce saçlarınıza bakım uygulayarak tedavi edin daha sonra saçlarınıza saç boyası uygulamayı tercih edin. Daima parlak ve hacimli saçlara saç boyası uygulayınız.

Sıcak Çikolata Saç Renkleri Bronz Çikolata Saç Renkleri

Sıcak Çikolata Saç Renkleri              Bronz Çikolata Saç Renkleri
Comments
Posted by şengül 30 Ocak 2013

merhaba

Yorum yapın

(gerekli)

(gerekli)