Bal Köpüğü Saç Renkleri

Posted by 27 Kasım, 2012 As Saç Renkleri,Sarı Saç Renkleri (5) Comment

Bal Köpüğü Saç renkleri günümüzde en çok kullanılan saç rengi tonu olarak göze batmaktadır. Sarı ve kahve tonlarının karışımı gibi durmaktadır. Piyasada ki saç boyası firmalarından 3-4 tanesinin bal köpüğü üretimi bulunmaktadır. Yeni sıcak tonların arasında en ilgi çeken olarak görülmektedir. 2011 yılına damgasını vurmuştur. Ünlülerin bir çoğu bal rengi saç kullanmaktadır. Sağlıklı ve doğal bir saç rengi tonu olduğu için bakımı kolaydır. Kullanımı rahattır. Çoğu cilt tonları için kullanılabilmektedir. Esmerede yakışmaktadır. Beyaz tenlilerede yakışmaktadır.Yanar döner ışıklı saçlar için ideal bir saç rengidir. Sizlerde bal köpüğü renklerine gölge, röfle ışık deneyebilirsiniz. Muhteşem bir sonuş elde edeceğinize emin olun.

Bal rengi saç renkleri  Bal Köpüğü Saç Renkleri

Hangi Markalar ile Bal köpüğü Rengine Ulaşabilirsiniz?

Benim bildiğim şuan 3 firma bal köpüğü rengi üretmektedir. BunlardanLoreal Casting  bal köpüğü saç boyası , Palette saç boyası, Aromel bellisima ve Naturel colorsun organik saç boyasında bal köpüğü tonları bulunmaktadır. Bu firmalardan istediğinizi seçerek saçlarınızı boyayabilirsiniz. Eğer bir uzman tarafından boya yapılacaksa kendinizi kuaförünüzün ellerine bırakmanız yeterli olacaktır. Saçlarınıza uygun olup olmadığı hakkında bir fikre sahip değilseniz yine bir uzmandan yardım almanız gerekmektedir. Açık renkli veya koyu renkli saçlara da sürülebilir. Sadece bir iki ton fark ile kesin sonuca ulaşabilirsiniz.

2011 Bal köpüğü saç renkleri  Bal renkleri

Kimler İçin Uygundur?

Her cilt tipine ve her saç tipine uygun bir renk tonudur. En ideal bal köpüğü renklerine altın sarısı saçlar üzerine yapılan saç boyaları ile yakalarsınız. Kahve tonları üzerine atılan bal köpüğü ile bir iki ton daha koyu bir bal köpüğü rengine sahip olabilirsiniz. Sarı saçlar için daha uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Cilt Renginize göre bronz, buğday, beyaz ve esmerler içinde uygun olduğu örneklerden görülmektedir. Cilt tonu ile bütünleşen nadir bir renk tonudur ve röfle, gölge gibi modeller içinde idealdir. Bal köpüğü saç renkleri için altın sarısı ışık çok tavsiye edilir. Havalı hacimli ve çekici olarak görülmektedir.   Saç bakımı için püf noktası olarak sizlere şunları tavsiye ederibiliriz. Bal köpüğü saçlarınızı renk koruyucu şampuan ile yıkamalısınız. Saçlarınıza fazla ısı teması ettirmemelisiniz. Mümkün olduğu kadar az saç düzleştirici kullanmalısınız. Saç kurutma makinasını düşük ısıda çalıştırmalısınız. Fön çektirmemeye özen göstermeli çektirdiğinizde fazla ısı teması yapmamalısınız.
 bal saçlar
Trackbacks & Pingbacks
  • Pingback by İlknur on 30 Kasım 2012 @ 23:33

Comments
Posted by sevda 14 Mart 2013

siyah saça olurmu

Posted by sevda 14 Mart 2013

siyah saçın üstüne olurmu olması için ne yapmaklazım bal köpügü bal rengi tonlar ı falan

Posted by leyla 26 Haziran 2013

ben buğday tenliym saçım kaçık kahve bana nasıl olur

Posted by gizem 23 Kasım 2013

benim saçımda kına var saçımı önce açtırıp sonra boyatmam mı lazım

Yorum yapın

(gerekli)

(gerekli)