2012 Canlı Saç Rengi Fikirleri

Posted by 27 Kasım, 2012 As Saç Renkleri (1) Comment

2012 yılında parlak, canlı ve görsel açıdan dikkat çeken saç renkleri ön plandadır. 2012 yılına tarzınızı bularak başlayın. Mesela cilt renginiz ve kişiliğinizi yansıtsan gölge renkleri tercih ediniz. Bu baharda saçlarda gölgeler ve canlı renkler moda durumda. Sizler de yep yeni bir sayfa açın ve saçlarınızın saç rengini değiştirin. Spor ve güzel gölgeler için saçlarınızın bir kaç ton açık veya koyusuna boyatın. Bahara gölgeli saçlarla girin. Eğer doğal tonlardan hoşlanıyorsanız parlak ve koyu saç renkleri ni keşfedin. Kuaförünüze danışırsanız ten renginize uygun size göre en güzel saç boyasını saçlarınıza uygulayabilir. Canlı renklerden kastımız sıcak tonlar, kızıl tonları, bal köpüğü, bisküvi tonları, karamel tonları gibi saç renkleri bu yılın modası durumunda.

kızıl karamel gölgeli kızıl gölgeler

 Kızıl Tonlara Karamel Gölgeler

Kızıl saç renkleri uygulaması üzerine karamel tonlarda gölge uygulanırsa çok canlı, çok çekici ve cazip bir saç rengini yakalayabilirsiniz. Kırmızı tonları ile kapleri feth edebilirsiniz. Uzun, orta ve kısa saç modelleri için uygun olan bu saç rengi uygulaması gölge renkleri arasında en gözdesi durumunda. Bu yıl en çok kullanılan gölge renkleri kırmızı tonları olduğunu unutmayın. Cırtlak renkleri sevmiyorsanız siz doğal tonları seçerek bu işlemi uygulayabilirsiniz veya farklı canlı tonları görebileceğiniz saç renkleri kataloğu na göz atabilirsiniz.

bal tonları  bisküvi renkleri

Bal Tonları ve Bisküvi Tonları

Eğer kızıl tonlarını çok iddialı buluyorsanız bal tonlarını deneyebilirsiniz. Bal tonları için gölge deneyebilirsiniz. Bir kaç ton açık veya bir kaç ton koyu bir tonu gölge veya ışık olarak uygulayabilirsiniz. Bahar aylarında en çok karşılaşacağınız renkler arasında bal tonları gelmektedir. Bu tonlar daha doğal daha fantastiktir. Ten rengi sorunununda pek olmadığını söylememiz doğrudur. Buğday, beyaz, bronz, esmer ten renklerini rahatlıkla kaldırabilir. Kızıl tonları beyaz ten rengi dışında bir ten rengine uygun değildir.

Parlak Tonları  Farklı Gölgeler

Parlak Tonlar

Parlak tonların bakımı biraz daha zordur. Parlatıcı, canlılık veren saç maske’leri kullanmak gerekir. Sağlıksız saçlar için saç tedavisi uygulanmalıdır. Soğuk su ile hafta da bir gün durulanıp saçların parlamasına yardımcı olunmalıdır. Renk koruyucu şampuanlar ile birlikte renk koruyucu saç kremi ve saç maskesi uygulanmalıdır. Parlak saçın saç boyama tekniği daha farklıdır. Sizlerin evde yapabileceğiniz değil de uzmanların yapabileceği bir tekniktir.
Trackbacks & Pingbacks
  • Pingback by Aysegul on 27 Kasım 2012 @ 23:34

Comments
Yorum yapın

(gerekli)

(gerekli)